Staj Başvuru Sonuçları

Başvurusu kabul edilen öğrencilerin staj gruplarının oluşturabilmesi için aşağıda belirtilen staj başlangıç tarihlerinden (okul bitiş tarihlerine ve yaz okulu başlangıç / bitiş tarihlerine uygun olarak)staja başlamak istedği tarihi seçmesi gerekmektedir. 18.05.2018 mesai bitimine kadar, aşağıdaki formata uygun olarak insankaynaklari@ors.com.tr adresine e-mail ile iletmeleri gerekmektedir.

 Adı Soyadı   Okulu   Bölümü   Staj Tarih Aralığı   İş Günü 
         

 

 

Okul tarafından tarafımızca imzalanmak üzere verilen belgeler, her haftanın Çarşamba-Perşembe günlerinde, saat 13:30’ dan sonra imzalanacaktır. Öğrencilerin belirtilen saat ve günlere uygun olarak fabrikaya gelmelerini rica ederiz. Ankara'dan gelen stajyerler kendi imkanları ile fabrikaya gelecektir.

2018 Yaz Dönemi’nde Fabrikamızda Üniversite Stajı Yapmaya Hak Kazanan Öğrenciler:

NO ADI SOYADI OKUL
1 SAMET BOZDEMİR SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
2 ÇAĞATAY ÖZDEMİR ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ
3 SİMGE SARI KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
4 CENGİZ ALP ÇETİN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
5 KORAY ÇOŞKUN FIRAT ÜNİVERSİTESİ
6 SULTAN GEZER ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ
7 ONUR KAĞAN YILMAZ TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ
8 BURAK ÇINAR KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
9 BERK ERTAN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
10 YAKUP ERALP ÇELİK NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ
11 AYŞENUR DEMİRTAŞ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ
12 MEHMET ODABAŞI KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
13 FATMA ÜNAL AKSARAY ÜNİVERSİTESİ
14 ÖMER CAN YILDIRIM MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
15 BERKCAN ÜNLÜ ATILIM ÜNİVERSİTESİ
16 EMRE GÜL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
17 ŞEVVAL DUYGU DEMİREL ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ
18 PIRIL KAHREMAN NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ
19 BURAK DORUK KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
20 UĞUR CAN UĞURLU DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
21 ESRA ÖZDEVECİ AKSARAY ÜNİVERSİTESİ ORTAKÖY MYO
22 İNCİ YAĞLIKARA ATILIM ÜNİVERSİTESİ
23 ENES KILIÇ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
24 ERDOĞAN KOÇ GAZİ ÜNİVERSİTESİ
25 FURKAN SARI BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ
26 FULYA YERLİGÜL AKSARAY ÜNİVERSİTESİ
27 YUSUF AYIK NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ
28 YASİN KÖKSAL DENİZLİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKULU
29 RAMAZAN KOÇ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
30 EMRE KAAN ŞURGUN ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
31 UMUT TAŞDELEN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ GEREDE MESLEK YÜKSEK OKULU
32 SELENAY KARATAŞ ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
33 MEHMET ZAHİD ARSLAN ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ
34 VOLKAN OR ATILIM ÜNİVERSİTESİ
35 FATİH GÜMÜŞTEKİN KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
36 HAKAN UYSAL ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
37 BERAT ÖZGÜN ÇELİKKAYA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
38 ANIL TATKAN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
39 İBRAHİM ESER ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
40 ARİF BUĞRA YILMAZ MERSİN ÜNİVERSİTESİ
41 BERFİN HAKBİLİR SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
42 BÜŞRA BUSE ÇOPUR KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
43 KADER ÇELİK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
44 HACER İPEKÇİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ KADINHANI FAİK İÇİL MYO
45 ÖMER ÇÖLGEÇEN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
46 MELİKE ŞANLI NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ
47 HAYATİ CANPOLAT HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
48 NAZİF ÇELİK PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ DENİZLİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKULU
49 HÜSEYİN ÖNEY ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
50 SEFA UZUNER BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ
51 BENGİSU KIYAK ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
52 ASİLHAN ŞAHİN KAFKAS ÜNİVERSİTESİ
53 FAZLI ÇOBAN İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ
54 NUR ECE ÖZSOY BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
55 NAZAN ALBAYRAK GAZİ ÜNİVERSİTESİ
56 MÜCAHİT ARISOY NİĞDE ÖMERHALİS DEMİR ÜNİVERSİTESİ
57 BERAT ALP ERBİL BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
58 MÜCAHİT ALKAÇ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ MESLEK YÜKSEKOKULU
59 MEHMET FURKAN FENT KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
60 MEHMET FATİH KIVANÇ NİĞDE ÖMER HALİS DEMİR ÜNİVERSİTESİ
61 FATMA NALBANT YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
62 SELENGA İREM KARA UŞAK ÜNİVERSİTESİ
63 ALİ DENİZ KADEMLİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ
64 ÇETİN UÇAK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
65 ASLIHAN HANDE CANPOLAT TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ
66 FATİH DABANLI OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ SİVRİHİSAR MESLEK YÜKSEK OKULU
67 YASİN DORAY AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
68 KEMAL CANKAT GEZER SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
69 BURAK KAYA MERSİN ÜNİVERSİTESİ
70 TUĞÇE ÖZKAN ATILIM ÜNİVERSİTESİ
71 FIRAT KAYA GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEK OKULU
72 ALİ SAİM ERDOĞAN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
73 HASAN KARA KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
74 RAŞİT MUMCU BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
75 KADİR BERKAY TÜRKER SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
76 GÖKMEN ÖZMEN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
77 ONUR İSMAİL HÜRKAL DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
78 BATUHAN KAPLAN TED ÜNİVERSİTESİ
79 FURKAN KARACA KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
80 BİLAL TEKE SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
81 YÜCEL ATAÇ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
82 EGE MARANGOZ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
83 FERUDUN ÇELİK AKSARAY ÜNİVERSİTESİ
84 BATUHAN YILMAZ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
85 TUÇE YAVUZ ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
86 BUSE ÇETİN GAZİ ÜNİVERSİTESİ
87 FETİH ÇELİKKAYA UŞAK ÜNİVERSİTESİ
88 ZEYNEP SENA İNCEÇAM ATILIM ÜNİVERSİTESİ
89 MUSTAFA DOĞUHAN OĞUZ ODTÜ
90 KEREM OCAKSÖNMEZ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
91 SONER KAYA KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
92 TAMER MERT GÜLEÇ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
93 ELİF ŞİMŞEK KONYA NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ
94 ORKUN KAPLAN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
95 MURAT ÖZCAN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
96 DUHAN KILIÇ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
97 BURAK TORAN SİNOP ÜNİVERSİTESİ / MESLEK YÜKSEK OKULU
98 İREM BETÜL CENGE BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
99 FATİH EFE SELÇUK ÜNİVESİTESİ
100 DAMLA ŞENER GAZİ ÜNİVERSİTESİ
101 ÖMER ÖZDOĞAN KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ TAVŞANLI MESLEK YÜKSEKOKULU
102 ONUR YAMAN DÜZCE ÜNİVERSİTESİ
103 UĞUR ÖZTÜRK ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
104 SALİHA SİNE BOZOK UNİVERSİTESİ
105 OZAN MERT OLUZLU ÇANKAYA UNİVERSİTESİ
106 SEMANUR SOLMAZ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
107 TEVFİK OĞULCAN KOŞAR AKSARAY ÜNİVERSİTESİ ORTAKÖY MESLEK YÜKSEK OKULU
108 ALİ YÜREKLİ ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
109 ÖZLEM DERİN FIRAT ÜNİVERSİTESİ
110 MUHAMMED SAİD ÇİFTÇİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
111 CAN KARA EGE ÜNİVERSİTESİ
112 ELİF DOĞAN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
113 SUBUTAY ÖZBEK BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
114 MUSTAFA ÇEVİK SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
115 SERCAN HAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
116 ANIL TALAN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
117 ÖMER KURT AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
118 FUAT ALP YARDIM NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ
119 MUHAMMED EREN DİNÇ ATILIM ÜNİVERSİTESİ
120 MUHAMMED SADIK ERSOY GAZİ ÜNİVERSİTESİ
121 SEDA GENÇ HİTİT ÜNİVERSİTESİ
122 SÜMEYYE ASYALI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
123 AHMET ÖZTÜRK ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
124 CELAL KOYUNCU ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
125 GÖKSEL BİNGÖL ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
126 SAMET DEMİR SÜLEYMAN DEMİREL ÜNÜVERSTESİ MESLEK YÜKSEK OKULU
127 BURAK SALDUZ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
128 İHSAN BORA ERBAKAN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
129 EYÜP PELİT BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
130 AHMET CEMİL IŞLAKCA PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
131 TAYLAN EROĞLU BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
132 FURKAN YILDIRIM ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
133 MERT İNAN BAYBURT ÜNİVERSİTESİ
134 MEHMET POLAT SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
135 AYŞE NAZ UÇKUN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
136 MELİS SELBES BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
137 BEGÜM POLAT BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
138 ELİF ÇİÇEK UÇAN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
139 MÜCAHİDE APAYDIN İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ
140 BETÜL ÖZER GAZİ ÜNİVERSİTESİ
141 BERKAY AYTEKİN ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
142 EMRE PINARBAŞI KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
143 ÖMER ÖKSÜZ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
144 MELİH K.TERKAN ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
145 ONAT UTKU KARA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
146 ŞEYDA ECEM ÜNLÜOĞLU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
147 MEHMET KAYA KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
148 ERTUĞRUL BERK YALÇIN ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
149 TALHA ÇAVUŞOĞLU SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ
150 BURAK ŞEKERCİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
151 MELİS ÇELİKKOL KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

Staj Başlangıç Tarihleri

1. Grup : 18.06.2018
2. Grup : 25.06.2018
3. Grup : 02.07.2018
4. Grup : 09.07.2018
5. Grup : 06.08.2018
6. Grup : 13.08.2018
7. Grup : 27.08.2018

© Copyright 2017 ORS